Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α’ ΕΣΚΑΣΕ για την περίοδο 2017-18 και την 1η αγωνιστική ξεχωρίζουν οι αγώνες Σύλλας-Αρης Αμφίκλειας, ΑΓΕΧ-Μάκαρος και Απόλλων Λιβαδειάς-Τελεθριακός.
Το μεγάλο ντέρμπι Άρη-Μαλεσίνας θα γίνει την 9η αγωνιστική.
1η Αγωνιστική
ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | |||
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | |||
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | |||
ΓΣ ΙΤΕΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | |||
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | |||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ |
2η Αγωνιστική
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ | |||
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ | |||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | |||
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | |||
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ | |||
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | |||
3η Αγωνιστική
ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | |||
ΑΙΑΝΑΤΣ ΑΥΛΊΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | |||
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | |||
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ | |||
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | |||
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ |
4η Αγωνιστική
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | |||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ | |||
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | |||
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | |||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ | |||
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ |
5η Αγωνιστική
ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | ||||
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ | ||||
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | ||||
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | ||||
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ||||
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ||||
6η Αγωνιστική
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | ||||
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | ||||
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ | ||||
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ |
7η Αγωνιστική
ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ
Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
9η Αγωνιστική
ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
10η Αγωνιστική
ΑΓΕ ΧΑΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ
11η Αγωνιστική
ΣΥΛΛΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ