αρχική FEATURED Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (15-16/9)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (15-16/9)

611
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Πρώτος ορισμός διαιτησίας για τη νέα αγωνιστική περίοδο, με την αυλαία να ανοίγει το Σαββατοκύριακο 15-16 Σεπτεμβρίου με τους αγώνες για τα πρωταθλήματα παίδων-εφήβων-νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Γκάρας)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Σοφόπουλος-Κομνηνού)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΣΤΥΡΑ (Βαρσαμάς-Γκάρας)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Κομνηνού)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Κάλφα-Γκίκας)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Γκίκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Αρτσίτας-Χαλδούπης)

12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Χριστοδούλου Γ.-Χριστοδούλου Σπ.)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ζαφείρη-Παπακωνσταντίνου Γ.)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ζαφείρη-Παπακωνσταντίνου Γ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Καρβούνης-Παπακωνσταντίνου Π.)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Παναγιώτου)

17:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Χριστοδούλου Γ.-Χριστοδούλου Σπ.)

13:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Καρβούνης-Παπακωνσταντίνου Π.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Πατάγιας-Φούντας)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αρτσίτας-Χαλδούπης)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Αποστόλου)

20:00 Κλειστό Βασιλικού Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Σοφόπουλος-Κομνηνού)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Γκίκας)

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Γκάρας)

14:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Γκίκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ (Αρτσίτας-Χαλδούπης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. (Βαρσαμάς-Γκάρας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Χριστοδούλου-Καρβούνης)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΔΩΡΙΔΑ (Γερονικολός-Τσιργωτάκης)

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χριστοδούλου Γ.-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Τσιγαρίδας)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Τσάλλας-Παστήρας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Αποστόλου)