αρχική ΕΦΗΒΩΝ Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (15-16/9)

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (15-16/9)

353
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Ξεκίνημα στη νέα σεζόν με παιχνίδια για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων και νεανίδων. Αναλυτικά οι κριτές σε όλα τα ματς της ΕΣΚΑΣΕ:

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κιούσης)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Μασλατζίδης Στ.-Βελεσιώτη)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΣΤΥΡΑ (Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Δασκαλοπούλου-Τραυλού-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Μέτσκα-Γαβριήλ Ε.-Τζουβάνα)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδου Αικ.-Κατρακάζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Γκόλιας-Ρίζος-Μπάκα)

12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ντοσκούρης-Κούλος-Τσικνής)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κουρούλης-Σύρος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κουρούλης-Σύρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κάζας-Μπουζέτσας-Σταματάκης)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

17:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Νιάβης-Κόνδης)

13:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Σταματάκης-Κάζας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Καλατζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Γιαννόπουλος-Γλωσσόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σιαδήμας-Κιούσης-Τζουβάνα)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Τραυλού-Γεωργουσόπουλος-Κιούσης)

20:00 Κλειστό Βασιλικού Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Δασκαλοπούλου-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γαβριήλ-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Σ.)

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μέτσκα-Καντούρου-Κατρακάζος)

14:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κονοβέση-Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ (Νταντή-Χανής-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. (Καντούρου-Μέτσκα-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Κουρούλης-Κονδής-Σύρος)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΔΩΡΙΔΑ (Τσικνής-Παπαδήμου-Δρίβα)

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κάζας-Σταματάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Κανδηλάρης-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Γεωργουσόπουλος-Κιούσης-Τραυλού)