αρχική B ΕΣΚΑΣΕ Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-11/11)

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-11/11)

776
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Πλούσια αγωνιστική δράση και αυτό το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με αγώνες σε Α’ & Β’ κατηγορία αλλά και στα πρωταθλήματα παίδων-κορασίδων-νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

12:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

11:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΩΛΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΚΥΝΟΣ

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΕΦΗΒΩΝ B’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

14:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧ.

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ