αρχική B ΕΣΚΑΣΕ Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-11/11)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-11/11)

626
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Πραγματοποιήθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες αυτού του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με αναμετρήσεις σε Α’ & Β’ κατηγορία ανδρών, αλλά και στα πρωταθλήματα παίδων-εφήβων-κορασίδων-νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Τσάλλας-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΧΒΑ (Καραμπιτσάκος-Κωτσακόπουλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου Γ.-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Σοφόπουλος-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσάλλας-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΕΔΕΩΝ (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Χαϊνά-Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Αποστόλου-Γκίκας)

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Παναγιώτου)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Γκαράς)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Μασλατζίδης Λ.-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χαϊνά-Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Βαρσαμάς-Νικολιάς)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Βαρσαμάς-Νικολιάς)

12:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Πατάγιας-Ζάχος)

11:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Βιορές-Παπακωνσταντίνου Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΩΛΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΚΥΝΟΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Κωτσακόπουλος-Καλαπόδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ B’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Βαρσαμάς-Γαβριήλ)

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μυτιληνάκης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κωτσακόπουλος-Καλαπόδης)

11:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μασλατζίδης Ι.-Γκογκορώσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΚΑΔΜΟΣ (Γερονικολός-Παπακυριάκου Π.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Γαβριήλ)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

11:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧ. (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου Σπ.)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χουσιάδας-Ευαγγελόπουλος)