Uncategorized

Η κλήρωση της Γ’ Εθνικής για Κάδμο και Έσπερο Λαμίας

 

Στην πρεμιέρα του β’ ομίλου της Γ’ Εθνικής, ο Κάδμος θα υποδεχθεί τον Σπόρτιγκ, όπως επίσης και ο νεοφώτιστος Έσπερος Λαμίας που θα φιλοξενήσει τον Πρωτέα Βούλας.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 11 Οκτωβρίου, ενώ την 6η αγωνιστική στις 15 Νοεμβρίου, ο Έσπερος Λαμίας θα υποδεχθεί τον Κάδμο, για το τοπικό ντέρμπι.

1η Αγωνιστική – 11/10/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΠ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

2η Αγωνιστική – 18/10/15

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

3η Αγωνιστική – 25/10/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΠ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

4η Αγωνιστική – 01/11/15

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

5η Αγωνιστική – 08/11/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

6η Αγωνιστική – 15/11/15

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΑΠ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

7η Αγωνιστική – 22/11/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΚΑΠ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

8η Αγωνιστική – 29/11/15

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΚΑΠ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

9η Αγωνιστική – 06/12/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΚΑΠ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική – 13/12/15

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΠ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

11η Αγωνιστική – 20/12/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΚΑΠ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

12η Αγωνιστική – 10/01/16

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΚΑΠ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική – 17/01/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΠ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

14η Αγωνιστική – 24/01/16

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΠ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 31/01/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΠ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

16η Αγωνιστική – 07/02/16

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΠ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

17η Αγωνιστική – 14/02/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΠ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

18η Αγωνιστική – 21/02/16

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΚΑΠ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

19η Αγωνιστική – 28/02/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

20η Αγωνιστική – 06/03/16

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΠ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

21η Αγωνιστική – 20/03/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΚΑΠ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

22η Αγωνιστική – 27/03/16

ΚΑΠ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

23η Αγωνιστική – 03/04/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΚΑΠ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

24η Αγωνιστική – 10/04/16

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΚΑΠ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

25η Αγωνιστική – 17/04/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΚΑΠ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

26η Αγωνιστική – 24/04/16
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΚΑΠ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

Σχετικά άρθρα

ΚΥΜΗ-ΑΕΚ: Προϊστορία-στατιστικά

Κώστας Λαγός

Αφιέρωμα του Lamiaole στον πρωταθλητή Έσπερο Λαμίας! (video)

pannikolaou

Για 8η χρονιά μαζί Έσπερος Λαμίας και Φούντας!

pannikolaou