Α ΕΣΚΑΣΕ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ Α’ ΕΣΚΑΣΕ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΙΤΕΑ 65-58

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ 67-62

ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 79-75

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 56-68

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 76-79

ΕΡΕΤΡΙΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 41-46

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17/10)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ

ΑΥΛΙΔΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ                ΑΓ.   Β.   Υ-Κ   Ν-Η

1.  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ                1        2    68-56    1-0

2.  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ     1        2    65-58    1-0

3.  ΛΟΚΡΟΣ                       1        2    67-62    1-0

4.  ΜΑΛΕΣΙΝΑ                 1        2     46-41    1-0

5.  ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ           1        2     79-75     1-0

6.  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ          1        2      79-76    1-0

7.  ΣΥΛΛΑΣ                      1        1       76-79    0-1

8.  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ        1        1       75-79    0-1

9,  ΕΡΕΤΡΙΑ                    1        1       41-46    0-1

10. ΑΥΛΙΔΑ                    1         1        62-67   0-1

11. ΙΤΕΑ                          1         1        58-65   0-1

12. ΜΑΚΑΡΟΣ               1         1        56-68   0-1

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

1.  Γκόλιας (Αλέξανδρος) 27

2.  Μάτος Αν. (Λοκρός) 26

3.  Γρηγοράκης (ΠΑΕ Ληλαντίων) 24

4. Φλώρος (Σύλλας) 24

5.  Ρουμελιώτης Γ. (Τελεθριακός) 23

6.  Φλώτσιος (Σχηματάρι) 20

7.  Χατζηστάμου (Αυλίδα) 20

8.  Μπόλματης (Τελεθριακός) 20

9.  Λιαμπότης (Αλέξανδρος) 19

10. Γιαννακόπουλος (Μάκαρος) 17

11. Κούρτης (Αυλίδα) 16

12. Μανώλας (Άρης Θηβών) 15

13. Παπάνογλου (Άρης Θηβών) 15

14. Ιωακείμ (Μαλεσίνα) 15

15. Μαυροζούμης Στεφ. (Σύλλας) 14

 

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ 

1.  Γκόλιας (Αλέξανδρος) 5

2.  Μπόλματης (Τελεθριακός) 4

3.  Κώνστας (Σχηματάρι) 3

4.  Νιάρχος (Σύλλας) 3

5.  Χατζηστάμου (Αυλίδα) 3

6.  Κακούσης (Μάκαρος) 2

7.  Μαμαρέλης (Μάκαρος) 2

8.  Τσιρόπουλος (Ερέτρια) 2

9. Μακρύγιαννης (Ερέτρια) 2

10. Μαυροζούμης Στ. (Σύλλας) 2

11. Λιαμπότης (Αλέξανδρος) 2

12. Παστήρας (Αλέξανδρος) 2

13. Σταθάς (Ιτέα) 2

14. Σολομωνίδης (Άρης Θηβών) 2

15. Παπάνογλου (Άρης Θηβών) 2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΕΣΚΑΣΕ (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
A/A ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 1 2 68-56 1-0
2. ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ 1 2 65-58 1-0
3. ΛΟΚΡΟΣ 1 2 67-62 1-0
4. ΜΑΛΕΣΙΝΑ 1 2 46-41 1-0
5. ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ 1 2 79-75 1-0
6. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1 2 79-76 1-0
7. ΣΥΛΛΑΣ 1 1 76-79 0-1
8. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 1 1 75-79 0-1
9. ΕΡΕΤΡΙΑ 1 1 41-46 0-1
10. ΑΥΛΙΔΑ 1 1 62-67 0-1
11. ΙΤΕΑ 1 1 58-65 0-1
12. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 1 1 56-68 0-1

 

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Επιστροφή στη δράση μετά από ένα μήνα! (11η αγωνιστική)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-26 Ιανουαρίου)

pannikolaou

Συλλυπητήρια ΕΣΚΑΣΕ στον πρόεδρο της ΕΟΚ για το θάνατο της μητέρας του

pannikolaou