Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-12/10)

Πρεμιέρα αύριο Σάββατο και στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ, ενώ συνεχίζονται κανονικά τα πρωταθλήματα παίδων-εφήβων-κορασίδων. Αναλυτικά, οι ορισμοί διαιτητών στα παιχνίδια του τριημέρου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

17:00 Κλειστό Κανήθου ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΙΤΕΑ (Σπυρόπουλος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Παντρευτής-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Παντελίδης-Χουγιάζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Σαμαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΥΛΙΔΑ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Σοφόπουλος)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Τσάλλας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τσάλλας)

14:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ (Μασλατζίδης Λ.-Σοφόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Βαρσαμάς-Αναστασίου)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Βαρσαμάς-Αναστασίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ 

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Ζάχος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΙΤΕΑ (Γερονικολός-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Γερονικολός-Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Σαμαράς)

15:30 Κλειστό Αγ.Κωνσταντίνου ΠΗΓΑΣΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Σαμαράς)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος)

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Μασλατζίδης Λ.)

15:45 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Φιλική νίκη με τραυματισμό του Δουρούκη! (Άρης Θήβας-ΧΒΑ 45-65)

pannikolaou

Νέο ξεκίνημα με αγιασμό για τον ΓΑΣ Άμφισσα! (pics)

pannikolaou

Το 7ο τουρνουά ”Γ. Τσομάκας” στις 26-27/9 από τον Γ.Σ. Αυλίδας!

pannikolaou