Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-18/10)

Ολοκληρώθηκε το βράδυ της Πέμπτης ο ορισμός των διαιτητών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 17-18 Οκτωβρίου.

Το ντέρμπι της Α’ ΕΣΚΑΣΕ Ιτέας-Μάκαρου Άμφισσας θα σφυρίξουν οι Ντάνος-Χριστοδούλου, ενώ αυτό το διήμερο κάνει πρεμιέρα η Β’ ΕΣΚΑΣΕ και στους δύο ομίλους.

Αναλυτικά, οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

16:15 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Σπυρόπουλος-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Μαλατζίδης Ι.)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Βαρσαμάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΜΕΔΕΩΝ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Γερονικολός)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Σπυρόπουλος-Πετσεπές)

18:00 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΤΛΑΣ (Κοτσιμπός-Περράκης)

13:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

14:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χατζής)

15:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΥΛΙΔΑ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χαϊνά-Βαρσαμάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντάνος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

14:00 Κλειστό Κανήθου ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Πετσεπές)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τσάλλας-Αναστασίου)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Μαμασούκα-Σοφόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

 

 

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Φιλικό: ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας 80-59

pannikolaou

Συνεργασία με τον Ο.Κ. Ελευσίνας για τον Γ. Βελισσαράκο!

pannikolaou

Τρεις ανανεώσεις νεαρών παικτών στον Σύλλα!

pannikolaou