Uncategorized ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ

 

Ορίστηκαν οι διαιτητές στα πρωταθλήματα που διοργανώνει η ΕΣΚΑΣΕ για το επόμενο τριήμερο, όπου εκτός των παίδων και κορασίδων, κάνουν πρεμιέρα και οι κατηγορίες εφήβων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

13:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΥΛΙΔΑ (Χουγιάζος)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Σπυρόπουλος-Παστήρας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Παστήρας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ (Ντάνος)

17:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Κοτσιμπός-Περράκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Κοτσιμπός-Περράκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σπερχειάδας  ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

11:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χατζής-Σοφόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

13:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χατζής-Σοφόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χατζής-Σοφόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χριστοδούλου)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΥΛΙΔΑ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ 

18:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Σαμαράς)

11:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Σαμαράς-Περράκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ 

13:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Περράκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ (Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Γερονικολός)

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 Κλειστό Πειραϊκης ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παντελίδης-Αναστασίου)

 

 

 

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Επίσημα πάρκο ”Ραφαήλ Σκεμπές” εντός του αθλητικού κέντρου Κανήθου!

pannikolaou

Προτάσεις για την αναβάθμιση των Αναπτυξιακών πρωταθλημάτων από τον Δημ. Αγγελόπουλο

pannikolaou

Αφιέρωμα ΕΣΚΑΣΕ: Οι 268 πρωταθλητές σε όλες τις κατηγορίες!

pannikolaou