Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές στους αγώνες μπάσκετ της ΕΣΚΑΣΕ (24-27/10)

Ορίστηκαν αργά το βράδυ της Παρασκευής οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το τετραήμερο 24-27 Οκτωβρίου. Αξίζει να σημειωθεί, πως και την Τετάρτη, στην αργία της 28ης Οκτωβρίου, έχουν οριστεί πολλά ματς, μεταξύ των οποίων και δύο αγώνες στον α’ όμιλο της Β’ΕΣΚΑΣΕ, χωρίς όμως να έχει γίνει ακόμα και ο ορισμός διαιτησίας.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χουγιάζος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Χαϊνά-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ (Παντρευτής-Ζάχος)

15:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΥΛΙΔΑ (Κάλφα-Πετσεπές)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

14:00 Κλειστό Κύμης Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Παντερυτής-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Σαμαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μασλατζίδης Ι.)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λαμίας ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Γερονικολός-Ζάχος)

17:30 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΜΩΛΟΣ (Γερονικολός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Πετσεπές)

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Κάλφα-Αναστασίου)

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Σαμαράς-Περράκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Κύμης Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Μασλατζίδης Λ.-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΚΑΔΜΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσάλλας-Σοφόπουλος)

15:30 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Κάλφα-Αναστασίου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΥΛΙΔΑ (Τσάλλας-Σοφόπουλος)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ντάνος)

 

ΤΡΙΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ (Σοφόπουλος-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Αγιασμός από Αλίαρτο και ευχές για καλή αγωνιστική χρονιά! (pics)

pannikolaou

Το πρόγραμμα στις 3 πρώτες αγωνιστικές στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ & Β’ Όμιλος)

pannikolaou

Παίκτης του Κάδμου ο Χρήστος Οντοεμελάμ-Ηλιόπουλος!

pannikolaou