Uncategorized Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Βαθμολογία και σκόρερς

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3η Αγωνιστική)

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ αναβολή

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 52-65

ΟΙΝΟΦΥΤΑ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ 20-0 α.α.

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  65-72

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14-15/11)

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΟΙΝΟΦΥΤΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

Α/Α    ΟΜΑΔΕΣ                ΑΓ.       Β.        Υ-Κ         Ν-Η

1. ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ          3           5       204-193    2-1

2. ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ        3           5       171-166      2-1

3. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                2            4      140-99       2-0

4. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ          2            4      146-128     2-0

5. ΟΙΝΟΦΥΤΑ                  3            4      138-125     1-2

6. Α.Ε.ΚΥΜΗΣ*               3            4      129-127     2-1

7. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ        3            3       174-206   0-3

8. Α.Ο.ΚΥΜΗΣ                 3            3      153-211     0-3

* Η Α.Ε.Κύμης έχει ένα μηδενισμό.

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

1. Σιδερίδης (Αστ.Αλιβερίου) 54

2. Κωνσταντίνου (Παναγίτσα) 46

3. Κολώκας (Α.Ε.Κύμης) 43

4. Γανωτής (Αστ.Αλιβερίου) 42

5. Κοκκίνης (Φιλαθλητικός) 42

6. Τσιώλης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 42

7. Μάστορης Θ. (Αστ.Αλιβερίου) 40

8. Κιάκος (Φιλαθλητικός) 33

9. Καραγιάννης Ι. (Γ.Α.Σ. Ν.Αρτάκης) 32

10. Αποστόλου (Αστ.Αλιβερίου) 30

11. Μπεληγιάννης (Φιλαθλητικός) 28

12. Ρήγας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 27

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

1. Μάστορης Θ. (Αστ.Αλιβερίου) 6

2. Κουτσός (Α.Ε.Κύμης) 5

3. Ρήγας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 5

4. Κικίδης (Οινόφυτα) 4

5. Σκλιάς Στ. (Οινόφυτα) 4

6. Σιδερίδης (Αστ.Αλιβερίου ) 4

7. Αποστόλου (Αστ.Αλιβερίου) 4

8. Κιαπέκος (Φιλαθλητικός) 4

9. Στεφανίδης (Γ.Α.Σ. Ν.Αρτάκης) 4

10. Κωνσταντίνου (Παναγίτσα) 4

11. Κολώκας (Α.Ε.Κύμης) 3

12. Αργυρίου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3

 

Σχετικά άρθρα

Καλά Χριστούγεννα με υγεία & ευτυχία!

pannikolaou

Αυξήθηκαν σε 6 τα εγγεγραμμένα σωματεία στο αθλητικό μητρώο

pannikolaou

Αφιέρωμα ΕΣΚΑΣΕ: Οι 268 πρωταθλητές σε όλες τις κατηγορίες!

pannikolaou