Uncategorized Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Βαθμολογία και σκόρερς

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3η Αγωνιστική)

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ αναβολή

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 52-65

ΟΙΝΟΦΥΤΑ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ 20-0 α.α.

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  65-72

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14-15/11)

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΟΙΝΟΦΥΤΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

Α/Α    ΟΜΑΔΕΣ                ΑΓ.       Β.        Υ-Κ         Ν-Η

1. ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ          3           5       204-193    2-1

2. ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ        3           5       171-166      2-1

3. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                2            4      140-99       2-0

4. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ          2            4      146-128     2-0

5. ΟΙΝΟΦΥΤΑ                  3            4      138-125     1-2

6. Α.Ε.ΚΥΜΗΣ*               3            4      129-127     2-1

7. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ        3            3       174-206   0-3

8. Α.Ο.ΚΥΜΗΣ                 3            3      153-211     0-3

* Η Α.Ε.Κύμης έχει ένα μηδενισμό.

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

1. Σιδερίδης (Αστ.Αλιβερίου) 54

2. Κωνσταντίνου (Παναγίτσα) 46

3. Κολώκας (Α.Ε.Κύμης) 43

4. Γανωτής (Αστ.Αλιβερίου) 42

5. Κοκκίνης (Φιλαθλητικός) 42

6. Τσιώλης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 42

7. Μάστορης Θ. (Αστ.Αλιβερίου) 40

8. Κιάκος (Φιλαθλητικός) 33

9. Καραγιάννης Ι. (Γ.Α.Σ. Ν.Αρτάκης) 32

10. Αποστόλου (Αστ.Αλιβερίου) 30

11. Μπεληγιάννης (Φιλαθλητικός) 28

12. Ρήγας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 27

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

1. Μάστορης Θ. (Αστ.Αλιβερίου) 6

2. Κουτσός (Α.Ε.Κύμης) 5

3. Ρήγας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 5

4. Κικίδης (Οινόφυτα) 4

5. Σκλιάς Στ. (Οινόφυτα) 4

6. Σιδερίδης (Αστ.Αλιβερίου ) 4

7. Αποστόλου (Αστ.Αλιβερίου) 4

8. Κιαπέκος (Φιλαθλητικός) 4

9. Στεφανίδης (Γ.Α.Σ. Ν.Αρτάκης) 4

10. Κωνσταντίνου (Παναγίτσα) 4

11. Κολώκας (Α.Ε.Κύμης) 3

12. Αργυρίου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3

 

Σχετικά άρθρα

Τουρνουά ”Γ. Τσομάκας”: Γ.Σ. Αυλίδας-Γ.Σ. Ωρωπού 57-43

pannikolaou

Ο Κωνσταντίνος Σπύρου στον Γ.Σ. Αυλίδας!

pannikolaou

Το 7ο τουρνουά ”Γ. Τσομάκας” στις 26-27/9 από τον Γ.Σ. Αυλίδας!

pannikolaou