Uncategorized Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Βαθμολογία & σκόρερς

Με τον εξ αναβολής αγώνα Παναγίτσας-ΑΓΕ Χαλκίδας ολοκληρώθηκε η 4η αγωνιστική της Β’ΕΣΚΑΣΕ στο β’ όμιλο, με την ομάδα του Παν.Μιχαήλ να είναι μόνη πρώτη και αήττητη έχοντας το απόλυτο νικών.

Η Βαθμολογία και οι πρώτοι σε πόντους και τρίποντα είναι οι εξής:

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΣΚΑΣΕ

Α/Α   ΟΜΑΔΕΣ                          ΑΓ.         Β.       Υ-Κ          Ν-Η

1.    ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                        4            8       276-192    4-0

2.   ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ                4             7       265-244    3-1

3.  ΟΙΝΟΦΥΤΑ                           4             6      197-178     2-2

4.  ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ                4             6       213-233    2-2

5.  Α.Ε.ΚΥΜΗΣ                         4              6       189-182    3-1

6.  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                 4               6       251-257    2-2

7.  ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ               4              4       228-269    0-4

8.  Α.Ο.ΚΥΜΗΣ                       4               4       206-270   0-4

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

1. Σιδερίδης (Αστ.Αλιβερίου)  73

2. Τσιώλης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 65

3. Τσιαχτάνης (Α.Ο.Κύμης) 63

4. Κοκκίνης (Φιλαθλητικός) 59

5. Κωνσταντίνου (Παναγίτσα) 53

6. Μάστορης Θ. (Αστ.Αλιβερίου) 52

7. Ρήγας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 51

8. Γανωτής (Αστ.Αλιβερίου) 46

9. Κολώκας (Α.Ε.Κύμης) 43

10. Αποστόλου (Αστ.Αλιβερίου) 43

11. Κικίδης (Οινόφυτα) 41

12. Σαράπης  (Παναγίτσα) 39

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ 

1. Σιδερίδης (Αστ.Αλιβερίου) 8

2. Κουτσός (Α.Ε.Κύμης) 8

3. Μάστορης Θ. (Αστ.Αλιβερίου) 7

4. Ρήγας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 6

5. Κικίδης (Οινόφυτα) 5

6. Σκλιάς (Οινόφυτα) 5

7. Δέδες (Παναγίτσα) 5

8. Αποστόλου (Αστ.Αλιβερίου) 4

9. Δημάς (Α.Ο.Κύμης) 4

10. Σωτηράκης (ΓΑΣ Ν.Αρτάκης) 4

11. Στεφανίδης (ΓΑΣ Ν.Αρτάκης) 4

12. Κωνσταντίνου (Παναγίτσα) 4

 

Σχετικά άρθρα

Αφιέρωμα ΕΣΚΑΣΕ: Οι 268 πρωταθλητές σε όλες τις κατηγορίες!

pannikolaou

Οριστικό: Αναστέλλονται μέχρι νεοτέρας τα τοπικά πρωταθλήματα!

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: Α.Ε. Καρύστου-Κένταυρος Λιβαδειάς (photo album)

pannikolaou