Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Οι αγώνες και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-15/11)

Ολοκληρώθηκε το βράδυ της Παρασκευής ο ορισμός των διαιτητών για τους αγώνες του τριημέρου σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει συνολικά 27 αναμετρήσεις.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Χατζής)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α” ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Κοτσιμπός-Χριστοδούλου)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Παντρευτής-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Ντάνος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΙΤΕΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Παντελίδης-Βαρσαμάς)

19:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Χουγιάζος-Χαϊνά)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Παστήρας-Σοφόπουλος)

19:00 Κλειστό Αρτάκης  ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  (Χατζής-Μασλατζίδης Λ.)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Παντρευτής-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε” ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Χουγιάζος-Χαϊνά)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Κάλφα-Χατζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ντάνος-Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ–ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ευαγγελόπουλος-Περράκης)

18:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

18:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Λαμίας  ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Βαρσαμάς-Αναστασίου)

13:00 Κλειστό Πειραϊκης ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παστήρας-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Παντρευτής)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε” ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Παντρευτής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

Σχετικά άρθρα

Retro Basket 3/12/2016: Μάκαρος-Γ.Σ. Ιτέας 55-47 (video)

pannikolaou

Πήρε την έγκριση της Γ.Γ.Α. και ο Αστέρας Αλιβερίου!

pannikolaou

Παράταση μεταγραφικής περιόδου ζητούν αθλητές από ΠΣΑΚ και ΕΟΚ

pannikolaou