Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22/11)

Ορίστηκαν οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με αρκετούς αγώνες αυτή τη φορά να γίνονται την Κυριακή, λόγω των αναβολών που προέκυψαν στη Χαλκίδα από τον αγώνα της Εθνικής Ελλάδας στις γυναίκες για τα προκριματικά του Ευρωμπάσκετ με αντίπαλο την Ελβετία, αύριο το απόγευμα (5 μ.μ.) στο κλειστό Κανήθου.

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α” ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ζάχος-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Ιτέας  ΙΤΕΑ-ΑΥΛΙΔΑ (Κοτσιμπός-Χριστοδούλου)

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ντάνος-Τσάλλας)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Κύμης  Γ.Σ. ΚΥΜΗΣ-ΣΤΥΡΑ (Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

10:30 Τσαρπάλειο γήπεδο  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ” ΟΜΙΛΟΣ)

12:15 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΚΑΔΜΟΣ (Χαϊνά)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α΄ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειαστό Κανήθου  ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Σπυρόπουλος-Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΛΟΚΡΟΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Παντελίδης-Κάλφα)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)              

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Χριστοδούλου-Καραμπιτσάκος)

17:30 Γήπεδο Εκπ.Μπούκαλη  ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΦΑΛΑΡΑ (Ευαγγελόπουλος-Περράκης)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ (Ντάνος-Παντρευτής)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΥΛΙΔΑ (Κοτσιμπός)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Γ” ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Χατζής-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Χριστοδούλου-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ντάνος-Παντρευτής)

 

 

Σχετικά άρθρα

Φιλικό: Αλίαρτος-Άρης Αμφίκλειας 53-65

pannikolaou

Φιλικό: Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 50-65

pannikolaou

Φιλικό: Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς 71-54

pannikolaou