Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Οι αγώνες και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/11)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που θα διεξαχθούν αυτό το Σαββατοκύριακο. Στο πρόγραμμα, ξεχωρίζει το πρωτάθλημα της Α΄Κατηγορίας, που θα διεξαχθεί το Σάββατο, ενώ πλήρη δράση υπάρχει για τον 1ο όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, καθώς και για τις κατηγορίες υποδομής.

Αναλυτικά, οι διαιτητές σε όλες τις αναμετρήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:15 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Ι.)

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Κάλφα-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Κοτσιμπός-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Σπυρόπουλος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΙΤΕΑ (Τσάλαλς-Βαρσαμάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Ντάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ζάχος-Σαμαράς)

14:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Παντελίδης-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά)

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑ (Γερονικολός-Τσάμης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Πειραϊκής  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

16:30 ΔΑΚ Χαλκίδας ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Καραμπιτσάκος)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παντελίδης-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΥΛΙΔΑ (Τσάλλας-Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ (Παστήρας-Βαρσαμάς)

16:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Παστήρας-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός)

 

ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ (Χριστοδούλου)

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Πήρε την έγκριση της Γ.Γ.Α. και ο Αστέρας Αλιβερίου!

pannikolaou

Παράταση μεταγραφικής περιόδου ζητούν αθλητές από ΠΣΑΚ και ΕΟΚ

pannikolaou

Γ. Μαυρωτάς: ”Σταδιακή επανέναρξη με εβδομαδιαία test covid-19”

pannikolaou