Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Οι αγώνες και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-9/11)

Οι αγώνες και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-9/11)

Πλήρης αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ αυτό το Σαββατοκύριακο, με 28 συνολικά παιχνίδια και την Α’ Κατηγορία που διεξάγεται το Σάββατο να ξεχωρίζει στο πρόγραμμα.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Σπυρόπουλος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Χαϊνά-Παντρευτής)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ (Τσάλλας-Χαντζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ (Μαμασούκα-Σοφόπουλος)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:45 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Τσάλλας-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Κύμης Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Κάλφα)

11:00 Κλειστό Κανήθου ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Σπυρόπουλος-Τσάλλας)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Κοτσιμπός)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

9:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Κύμης Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παντελίδης-Κάλφα)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Σοφόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ζάχος-Σαμαράς)

13:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κοτσιμπός)

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΕΦΗΒΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΥΛΙΔΑ (Κάλφα-Αναστασίου)

 

 

Σχετικά άρθρα

Φιλικό: Αλίαρτος-Άρης Αμφίκλειας 53-65

pannikolaou

Φιλικό: Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 50-65

pannikolaou

Φιλικό: Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς 71-54

pannikolaou