Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Οι αγώνες του τριημέρου στην ΕΣΚΑΣΕ

Έγινε γνωστό από την ΕΣΚΑΣΕ το πλήρες πρόγραμμα του τριημέρου σε όλα τα πρωταθλήματα της Ένωσης.

Η Α’ ΕΣΚΑΣΕ θα γίνει ως συνήθως το Σάββατο, με το πρώτο ματς χρονικά να είναι στις 2:30 μ.μ. στην Άμφισσα μεταξύ του Μάκαρου και του Σύλλα Αιδηψού.

Στη Β’ κατηγορία γίνονται και οι δύο όμιλοι, ενώ επίσης υπάρχουν παιχνίδια για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων και κορασίδων.

Αργά σήμερα το βράδυ, θα γίνουν γνωστοί και οι διαιτητές των αναμετρήσεων.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Χατζής)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

17:30 Κλειστό Σχηαματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΕΡΕΤΡΙΑ

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΙΤΕΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

19:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

19:00 Κλειστό Αρτάκης  ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΕΡΕΤΡΙΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ–ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

18:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

18:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Λαμίας  ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκης ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Retro Basket 3/12/2016: Μάκαρος-Γ.Σ. Ιτέας 55-47 (video)

pannikolaou

Πήρε την έγκριση της Γ.Γ.Α. και ο Αστέρας Αλιβερίου!

pannikolaou

Παράταση μεταγραφικής περιόδου ζητούν αθλητές από ΠΣΑΚ και ΕΟΚ

pannikolaou