Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/12)

Έγινε πριν από λίγο ο ορισμός των διαιτητών για όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που θα διεξαχθούν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές που θα  διευθύνουν τα ματς:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α” ΕΣΚΑΣΕ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ντάνος-Χατζής)

15:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΙΤΕΑ (Χαϊνά-Βαρσαμάς)

17:00 Κλειστό ‘Αμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Χριστοδούλου-Καραμπιτσάκος)

19:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Παντελίδης-Γερονικολός)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Γερονικολός-Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Κάλφα-Χατζής)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ) 

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Χαϊνά-Μαμασούκα)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

19:30 Γήπεδο Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ (Ζάχος-Περράκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

11:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ (Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε” ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΜΩΛΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

12:30 Κλειστό Αγ.Κωνσταντίνου ΠΗΓΑΣΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ζάχος-Περράκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ” ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Κάλφα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

 

Σχετικά άρθρα

Συνάντηση με τον τρεις φορές Πρωταθλητή Ευρώπης Βαγγέλη Βουρτζούμη!

pannikolaou

Προχωρούν οι εργασίες για το κλειστό γυμναστήριο Ψαχνών! (pics)

pannikolaou

Επίσημα πάρκο ”Ραφαήλ Σκεμπές” εντός του αθλητικού κέντρου Κανήθου!

pannikolaou