Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/12)

Έγινε πριν από λίγο ο ορισμός των διαιτητών για όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που θα διεξαχθούν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές που θα  διευθύνουν τα ματς:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α” ΕΣΚΑΣΕ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ντάνος-Χατζής)

15:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΙΤΕΑ (Χαϊνά-Βαρσαμάς)

17:00 Κλειστό ‘Αμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Χριστοδούλου-Καραμπιτσάκος)

19:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Παντελίδης-Γερονικολός)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Γερονικολός-Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Κάλφα-Χατζής)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ) 

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Χαϊνά-Μαμασούκα)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

19:30 Γήπεδο Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ (Ζάχος-Περράκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

11:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ (Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε” ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΜΩΛΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

12:30 Κλειστό Αγ.Κωνσταντίνου ΠΗΓΑΣΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ζάχος-Περράκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ” ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Κάλφα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

 

Σχετικά άρθρα

Οι φιλικοί αγώνες του τριημέρου (25-27/9)

pannikolaou

Φιλικό: Απόλλων Χαλκίδας-Λοκρός 67-71 (pics)

pannikolaou

Ο φωτεινός ήλιος του Αλέξανδρου έλαμψε και πάλι! (pics)

pannikolaou