Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-22/12)

Έγινε πριν από λίγο ο ορισμός διαιτησίας σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ αρχής γενομένης από αύριο Παρασκευή μέχρι και την ερχόμενη Τρίτη. Την αυλαία ανοίγει το πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ με την αναμέτρηση Αυλίδας-Άρη Θηβών αύριο το βράδυ, ενώ πλήρη δράση υπάρχει στο πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας (α’ όμιλος) αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α” ΕΣΚΑΣΕ 

19:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

 

Α΄ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΣΥΛΛΑΣ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Ι.)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

17:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Παντελίδης-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ (Χαϊνά-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Χουγιάζος-Βαρσαμάς)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Μασλατζίδης Λ.)

12:30 Κλειστό Κύμης Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Χατζής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Βαρσαμάς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Αναστασίου-Μασλατζίδης Λ.)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

17:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Παντελίδης-Κάλφα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Κανήθου  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Αναστασίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΛΟΚΡΟΣ (Παντελίδης-Κάλφα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ 

12:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Ευαγγελόπουλος)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τσάλλας)

 

ΤΡΙΤΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χαϊνά-Βαρσαμάς)

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Το πρόγραμμα στις 3 πρώτες αγωνιστικές στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ & Β’ Όμιλος)

pannikolaou

Παίκτης του Κάδμου ο Χρήστος Οντοεμελάμ-Ηλιόπουλος!

pannikolaou

Οι διαιτητές στους φιλικούς αγώνες (19-23 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou