Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-6/12)

 

Έγιναν γνωστοί πριν από λίγο, οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ για το επόμενο τριήμερο.

Στο πρόγραμμα δεσπόζει ασφαλώς το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας, αν και το Σαββατοκύριακο είναι γεμάτο, με πολλούς αγώνες στα πρωταθλήματα Β’ ανδρών (α’&β’ όμιλοι), εφήβων, παίδων κλπ.

Αναλυτικά, οι διαιτητές σε όλα τα παιχνίδια:

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α’ΕΣΚΑΣΕ

14:45 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Σπυρόπουλος-Χατζής)

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κάλφα-Ζάχος)

18:00 Κλιεστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΛΟΚΡΟΣ (Ντάνος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Τσάλας-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ιωάννης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χριστοδούλου-Τσάμης)

20:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ιωάννης)

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΤΛΑΣ (Σαμαράς-Περράκης)

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λάμπρος)

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Κάλφα)

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Σαμαράς-Περράκης)

15:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ζάχος-Σαμαράς)

18:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ -ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Κυριακή 13/12/2015)

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χαϊνά-Χατζής)

ΕΦΗΒΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΜΕΔΕΩΝ (Γερονικολός)

ΕΦΗΒΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ιωάννης-Βαρσαμάς)

ΠΑΙΔΩΝ (Γ΄ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Τσάλας-Μασλατζίδης Λάμπρος)

ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Σαμαράς-Περράκης)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Χατζής)

ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Παστήρας)

 

Σχετικά άρθρα

Αγιασμός στον Λοκρό με ευχές για καλή σεζόν! (pics)

pannikolaou

Ευχές και στήριξη Άγκι Ιμπέζα σε Κώστα Τσαρτσαρή!

pannikolaou

Stereabasket Awards 2020 μέσα από τα πλάνα του STAR Κ.Ε.

pannikolaou