Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Το πρόγραμμα σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-23/12)

Η ΕΣΚΑΣΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων από 18-23 Δεκεμβρίου, με πλήρη δράση σε όλα τα πρωταθλήματα και την αρχή να γίνεται από αύριο με τον αγώνα Αυλίδα-Άρη Θηβών για την Α’ κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων (αργά το βράδυ θα γίνουν γνωστοί και οι ορισμοί των διαιτητών για τα παρακάτω παιχνίδια):

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

19:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

17:00 Κλειστό Κύμης Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Α΄ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΣΥΛΛΑΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

17:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

12:30 Κλειστό Κύμης Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 

17:00 Κλειστό Αλικαρνασσού ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

16:00 Κλειστό Καλδισού ΚΥΔΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

17:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Κανήθου  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ 

12:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΤΡΙΤΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΚΑΔΜΟΣ

 

Σχετικά άρθρα

Φιλικό: ΓΑΣ Βασιλικού-Λοκρός 46-54 (pics)

pannikolaou

Ο Κωνσταντίνος Σπύρου στον Γ.Σ. Αυλίδας!

pannikolaou

Οι διαιτητές στους φιλικούς αγώνες (25-27/9)

pannikolaou