Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑΣΕ (4-10/12)

Ορίστηκαν από την ΕΣΚΑΣΕ οι αγώνες σε όλα τα πρωταθλήματα, με ένα πρόγραμμα-μαραθώνιο, που ξεκινάει από αύριο Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου και ολοκληρώνεται την επόμενη Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά, όλοι οι αγώνες που ορίστηκαν από την ΕΣΚΑΣΕ (σήμερα το βράδυ θα γίνουν γνωστοί και οι διαιτητές των αναμετρήσεων):

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Α’ΕΣΚΑΣΕ

14:45 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλιεστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΛΟΚΡΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

20:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΤΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

15:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

18:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ -ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ΄ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΕΜΠΤΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

 

Σχετικά άρθρα

Ο Παπαδήμας από τον ΓΑΣ Άμφισσας στον Λεύκιππο Ξάνθης! (Β’ Εθνική)

pannikolaou

Φινάλε στο ”Velissarakos Basketball Camp”!

pannikolaou

Έφτασαν 28 οι ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο μητρώο της Γ.Γ.Α. με την είσοδο του Α.Σ. Καρυστίας!

pannikolaou