Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ

Ορίστηκαν από την ΕΣΚΑΣΕ οι αγώνες του Σαββατοκύριακου σε όλα τα πρωταθλήματα όπου δεσπόζει ασφαλώς η Α’ κατηγορία αλλά και η έναρξη της Γ’ κατηγορίας.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΥΛΛΑΣ

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΤΕΑ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΛΟΚΡΟΣ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΙΣΤΙΑΙΑ

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ

15:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

9:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

16:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

18:30 Κλειστό Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΩΛΟΣ

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΤΥΡΑ

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ

20:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αγ. Κων/νου ΠΗΓΑΣΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

12:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: Άρης Αμφίκλειας-Αλίαρτος (video)

pannikolaou