Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (29-31/1)

Έγινε πριν από λίγο η κλήρωση των διαιτητών σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που θα διεξαχθούν το τριήμερο 29-31 Ιανουαρίου.

Αναλυτικά:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Χατζής)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  (Χουγιάζος-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Τσάλλας-Τσάμης)

18:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Κοτσιμπός-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΥΛΙΔΑ (Χαϊνά-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χριστοδούλου-Καραμπιτσάκος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΟΥΤΑ (Ευαγγελόπουλος-Περράκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΜΕΔΕΩΝ (Κοτσιμπός-Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΙΣΤΙΑΙΑ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ (Κοτσιμπός-Περράκης)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Παντελίδης-Κάλφα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Γερονικολός-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κοτσιμπός-Περράκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Μασλατζίδης Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Παντελίδης-Κάλφα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Ντάνος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Ντάνος)

 

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

pannikolaou

Η επιστροφή Τομαρά στα παρκέ μετά από 4 χρόνια!

pannikolaou