Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-10/1)

Επιστροφή σε πλήρη αγωνιστική δραστηριότητα το Σαββατοκύριακο 9-10 Ιανουαρίου στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες.

Η Α’ ΕΣΚΑΣΕ ανοίγει ουσιαστικά την αυλαία το Σάββατο, ενώ επιστροφή στα γήπεδα υπάρχει και για τους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας.

Επίσης, το πρόγραμμα συμπληρώνεται με αγώνες για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων, νεανίδων και κορασίδων.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τις αναμετρήσεις:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Παντελίδης-Κάλφα)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

17:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Ντάνος-Σαμαράς)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Χριστοδούλου-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΛΟΚΡΟΣ (Σπυρόπουλος-Χουγιάζος)

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Βαρσαμάς-Αναστασίου)

20:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ (Μαμασούκα-Σοφόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Σαμαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χριστοδούλου-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Περράκης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

17:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Χαϊνά-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γερονικολός-Σαμαράς)

19:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΚΥΝΟΣ (Χουγιάζος-Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Ε΄ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χουγιάζος-Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Λαμίας  ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Περράκης)

15:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Γερονικολός-Σαμαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Αναστασίου)

13:30 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Αναστασίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χαϊνά-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ)

09:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Περράκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

Σχετικά άρθρα

Φιλικό: Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 52-59

pannikolaou

Φιλικό: Κένταυρος Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας 55-65

pannikolaou

Δύο γήπεδα μπάσκετ στο πάρκο Βούρκου από τον Δήμο Χαλκίδας!

pannikolaou