Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17/1)

Έγιναν γνωστοί οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει πλήρη δράση σε Α’ κατηγορία, στο β’ όμιλο της Β’κατηγορίας αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Επίσης γίνεται και ένας αγώνας για τον α’ όμιλο της Β’ κατηγορίας, με τη διεξαγωγή του του τοπικού ντέρμπι Α.Ο.Κύμης-Α.Ε.Κύμης με τον οποίο ανοίγει το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής.

Αναλυτικά οι αγώνες του διημέρου και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α” ΕΣΚΑΣΕ 

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χαϊνά-Κάλφα)

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χριστοδούλου-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΙΤΕΑ (Σπυρόπουλος-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΥΛΙΔΑ (Μαμασούκα-Χατζής)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΜΟΥΤΑ (Ζάχος)

18:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

13:00 Τσάρπαλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Ντάνος-Ζάχος)

15:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

17:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Ντάνος-Ζάχος)

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Τσάλλας)

15:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

13:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χαϊνά)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

12:15 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Καραμπιτσάκος)

11:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ  (Τσάμης-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΥΛΙΔΑ (Τσάμης-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας)

Σχετικά άρθρα

Ραντεβού στον παράδεισο! ”Έφυγε” και ο Ντιέγκο Μαραντόνα!

pannikolaou

Τα καλύτερα…αυτοκαλάθια! (video)

pannikolaou

Συνάντηση με τον τρεις φορές Πρωταθλητή Ευρώπης Βαγγέλη Βουρτζούμη!

pannikolaou