Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-24/1)

Έγινε πριν από λίγο ο ορισμός των διαιτητών για όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που διεξάγονται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Πλήρες το πρόγραμμα, αφού εκτός της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, υπάρχει αγωνιστική δράση και στους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας, αλλά και στη Γ΄κατηγορία που κάνει πρεμιέρα αυτό το διήμερο.

Επίσης, θα διεξαχθούν αγώνες για παίδων, εφήβων και κορασίδων.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Χαϊνά-Κάλφα)

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΥΛΛΑΣ (χατζής-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΤΕΑ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΛΟΚΡΟΣ (Χουγιάζος-Τσάλλας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΙΣΤΙΑΙΑ (Χουγιάζος-Τσάλλας)

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

15:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

9:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος)

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Σαμαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Χατζής-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Βαρσαμάς-Αναστασίου)*

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Σοφόπουλος)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Σοφόπουλος)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ζάχος-Σαμαράς)

16:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:30 Κλειστό Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΤΥΡΑ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αγ. Κων/νου ΠΗΓΑΣΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αναστασίου-Μασλατζίδης Λ.)

12:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Ι.)

14:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσάλλας)

 

*Ο αγώνας εφήβων το Σάββατο Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ.Κύμης θα συνεχιστεί από το σημείο που είχε διακοπεί την περασμένη εβδομάδα λόγω βροχόπτωσης.

Σχετικά άρθρα

Retro Basket 3/12/2016: Μάκαρος-Γ.Σ. Ιτέας 55-47 (video)

pannikolaou

Πήρε την έγκριση της Γ.Γ.Α. και ο Αστέρας Αλιβερίου!

pannikolaou

Παράταση μεταγραφικής περιόδου ζητούν αθλητές από ΠΣΑΚ και ΕΟΚ

pannikolaou