Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Πολλές οι αλλαγές στους διαιτητές της ΕΣΚΑΣΕ (23-24/1)

Την Πέμπτη το βράδυ έγινε ο ορισμός των διαιτητών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, αλλά την Παρασκευή το πρωϊ άλλαξε σχεδόν όλο το πρόγραμμα του Σαββάτου!

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Χαϊνά-Κάλφα)

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Χατζής-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΤΕΑ (Τσάλλας-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΛΟΚΡΟΣ (Κοτσιμπός-Χουγιάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΙΣΤΙΑΙΑ (Κοτσιμπός-Χουγιάζος)

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Αναστασίου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

9:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος)

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Σαμαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσάλλας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Βαρσαμάς)*

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Σοφόπουλος)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Σοφόπουλος)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ζάχος-Σαμαράς)

16:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:30 Κλειστό Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΤΥΡΑ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αγ. Κων/νου ΠΗΓΑΣΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αναστασίου-Μασλατζίδης Λ.)

12:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Ι.)

14:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσάλλας)

*Ο αγώνας εφήβων το Σάββατο Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ.Κύμης θα συνεχιστεί από το σημείο που είχε διακοπεί την περασμένη εβδομάδα λόγω βροχόπτωσης.

Σχετικά άρθρα

Φιλικό: ΓΑΣ Βασιλικού-Λοκρός 46-54 (pics)

pannikolaou

Οι διαιτητές στους φιλικούς αγώνες (25-27/9)

pannikolaou

Με…μπασκετικές ρίζες στο Πανευρωπαϊκό Κανόε-Καγιάκ ο Αντώνης Παντελίδης!

pannikolaou