Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Πολλές οι αλλαγές στους διαιτητές της ΕΣΚΑΣΕ (23-24/1)

Την Πέμπτη το βράδυ έγινε ο ορισμός των διαιτητών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, αλλά την Παρασκευή το πρωϊ άλλαξε σχεδόν όλο το πρόγραμμα του Σαββάτου!

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Χαϊνά-Κάλφα)

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Χατζής-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΤΕΑ (Τσάλλας-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΛΟΚΡΟΣ (Κοτσιμπός-Χουγιάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΙΣΤΙΑΙΑ (Κοτσιμπός-Χουγιάζος)

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Αναστασίου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

9:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος)

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Σαμαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσάλλας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Βαρσαμάς)*

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Σοφόπουλος)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Σοφόπουλος)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ζάχος-Σαμαράς)

16:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:30 Κλειστό Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΤΥΡΑ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αγ. Κων/νου ΠΗΓΑΣΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αναστασίου-Μασλατζίδης Λ.)

12:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Ι.)

14:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσάλλας)

*Ο αγώνας εφήβων το Σάββατο Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ.Κύμης θα συνεχιστεί από το σημείο που είχε διακοπεί την περασμένη εβδομάδα λόγω βροχόπτωσης.

Σχετικά άρθρα

Ο Παπαδήμας από τον ΓΑΣ Άμφισσας στον Λεύκιππο Ξάνθης! (Β’ Εθνική)

pannikolaou

Φινάλε στο ”Velissarakos Basketball Camp”!

pannikolaou

Έφτασαν 28 οι ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο μητρώο της Γ.Γ.Α. με την είσοδο του Α.Σ. Καρυστίας!

pannikolaou