Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (29/1-3/2)

Έγινε γνωστό από τηνΕΣΚΑΣΕ το επίσημο πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου με πολλές και ενδιαφέρουσε αναμετρήσεις στις περισσότερες κατηγορίες.

Στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ μόνο το τοπικό ντέρμπι Σύλλα-Τελεθριακού θα διεξαχθεί στις 15:00 με όλους τους υπόλοιπους αγώνες να έχουν κοινή ώρα έναρξης (18:00).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΥΛΙΔΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΟΥΤΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

18:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΙΣΤΙΑΙΑ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

14:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΦΕΒΡΟΑΥΡΙΟΥ 2016

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

pannikolaou

Η επιστροφή Τομαρά στα παρκέ μετά από 4 χρόνια!

pannikolaou