Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (29/1-3/2)

Έγινε γνωστό από τηνΕΣΚΑΣΕ το επίσημο πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου με πολλές και ενδιαφέρουσε αναμετρήσεις στις περισσότερες κατηγορίες.

Στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ μόνο το τοπικό ντέρμπι Σύλλα-Τελεθριακού θα διεξαχθεί στις 15:00 με όλους τους υπόλοιπους αγώνες να έχουν κοινή ώρα έναρξης (18:00).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΥΛΙΔΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΟΥΤΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

18:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΙΣΤΙΑΙΑ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

14:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΦΕΒΡΟΑΥΡΙΟΥ 2016

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Σχετικά άρθρα

Ξεκίνησε η καταβολή 3,6 εκατ. ευρώ σε 1.403 ερασιτεχνικά σωματεία!

pannikolaou

Γεν. Συνέλευση και εκλογές στην ΕΣΚΑΣΕ στις 27 Ιουνίου! Ποιοι έχουν δικαίωμα ψήφου!

pannikolaou

Με self test οι προπονήσεις τμημάτων υποδομής και ακαδημιών!

pannikolaou