Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-10/2)

Έγιναν γνωστοί από την ΕΣΚΑΣΕ, οι αγώνες όλων των πρωταθλημάτων για το διήμερο 8-9 Φεβρουαρίου, αλλά και οι δύο αγώνες που ορίστηκαν για την ερχόμενη Τετάρτη.

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

15:30 Κλειστο Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΣΥΛΛΑΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΙΤΕΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΛΟΚΡΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής  ΔΡΟΣΙΑ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

17:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΦΑΛΑΡΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αγ.Κων/νου ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

15:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: Άρης Αμφίκλειας-Αλίαρτος (video)

pannikolaou