Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-28/2)

Τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ συνεχίζονται σε φουλ ρυθμό το Σαββατοκύριακο, με πλήρες πρόγραμμα σε Α’ και Β’ κατηγορία αλλά και πολλούς αγώνες για τα πρωταθλήματα της Γ’ κατηγορίας, εφήβων και παίδων.

Επίσης, την Κυριακή θα διεξαχθεί ο 2ος φετινός τελικός της Ένωσης, αυτή τη φορά στην κατηγορία κορασίδων στο ουδέτερο της Αταλάντης, ανάμεσα στο Σύλλα Αιδηψού και τον Απόλλων Χαλκίδας.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

11:15 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Ντάνος-Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χουγιάζος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Χαϊνά-Τσάμης)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Ζάχος-Σαμαράς)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης Ι.)

 

Β΄ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Χαϊνά-Τσάμης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης Ι.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

13:45 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΜΑρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Χριστοδούλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Ζάχος-Σαμαράς)

18:00 Κλειστό Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΥΝΟΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΩΛΟΣ (Κοτσιμπός-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Κανήθου ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Βαρσαμάς-Χατζής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Παντελίδης-Κάλφα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΙΤΕΑ (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

Σχετικά άρθρα

Φιλικό: ΓΑΣ Άμφισσας-Αναγέννηση Λαμίας 63-62

pannikolaou

Φιλικό: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 57-50

pannikolaou

Φιλικό: ΑΓΕ Χαλκίδας-Λοκρός Αταλάντης 60-75 (pics)

pannikolaou