Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-7/2)

Έγινε ο ορισμός των διαιτητών για όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 6-7 Φεβρουαρίου.

Πλήρη δράση και αυτή την εβδομάδα, αφού εκτός της Α’ κατηγορίας, κανονικά συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας και στους δύο ομίλους.

Επίσης, αγώνες υπάρχουν για το πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας, αλλά και για το παιδικό πρωτάθλημα που ολοκληρώνεται η πρώτη φάση.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές του διημέρου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α” ΕΣΚΑΣΕ 

15:30 Κλειστο Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΣΥΛΛΑΣ (Κάλφα-Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Χριστοδούλου-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΙΤΕΑ (Χουγιάζος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΛΟΚΡΟΣ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Χριστοδούλου-Τσάμης)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής  ΔΡΟΣΙΑ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Κάλφα-Αναστασίου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ (Μαμασούκα-Σοφόπουλος)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ (Γερονικολός-Σαμαράς)

13:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Γερονικολός-Σαμαράς)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΦΑΛΑΡΑ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Σοφόπουλος)

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

17:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χαϊνά-Αναστασίου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αγ.Κων/νου ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

15:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Κάλφα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χαϊνά-Αναστασίου)

Σχετικά άρθρα

Σήμερα (6:30 μ.μ.) Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ!

pannikolaou

Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας την Τετάρτη για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ!

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (video)

pannikolaou