Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (20-21/2)

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο ο ορισμός των διαιτητών σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που θα διεξαχθούν το διήμερο 20-21 Φεβρουαρίου.

Αξιοσημείωτο, πως τα παιχνίδια που είχαν οριστεί αρχικά στην Χαλκίδα για το απόγευμα του Σαββάτου μετατέθηκαν για νωρίς το μεσημέρι, ώστε να μην υπάρχει αγωνιστική δράση το απόγευμα όταν και η Εθνική Ελλάδας των γυναικών, θα υποδεχθεί την αντίστοιχη της Ρωσίας για τα προκριματικά του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α” ΕΣΚΑΣΕ

11:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Χριστδούλου)

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΣΥΛΛΑΣ (Χαϊνά-Τσάμης)

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΙΤΕΑ (Σπυρόπουλος-Χατζής)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Κοτσιμπός-Σαμαράς)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Βαρσαμάς-Καραμπιτσάκος)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Χατζής)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιστιαίας ΙΣΤΙΑΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΣΥΛΛΑΣ (Χαϊνά-Τσάμης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Χουγιάζος-Τσάμης)

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Κανήθου ΔΡΟΣΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Τσάμης)

18:30 Κλειστό Πειραϊκης ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Σοφόπουλος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Βαρσαμάς)

17:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Βαρσαμάς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

17:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΔΩΡΙΔΑ (Ζάχος-Περράκης)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χουγιάζος-Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

13:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΙΤΕΑ (Ζάχος-Περράκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ 

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Καραμπιτσάκος)

Σχετικά άρθρα

Ημέρες καραντίνας στον Παρνασσό!

Κώστας Λαγός

Λ. Αυγενάκης: ”Επιστροφή στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα μετά τα Χριστούγεννα”

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com

pannikolaou