Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-14/2)

Έγιναν γνωστοί οι διαιτητές που προέκυψαν από τους σημερινούς ορισμούς σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το διήμερο 13-14 Φεβρουαρίου 2016. Το Σάββατο δεσπόζει η Α’ κατηγορία, ενώ την Κυριακή εκτός από το β’ όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, ξεχωρίζουν οι πρώτοι αγώνες της β’ φάσης του εφηβικού αλλά και ο τελικός της κατηγορίας νεανίδων.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Α” ΕΣΚΑΣΕ 

11:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

18:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΛΟΚΡΟΣ (Χριστοδούλου-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΥΛΙΔΑ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Μασλατζίδης Ι.-Τσάμης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Σπυρόπουλος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Μαμασούκα-Καραμπιτσάκος)

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Σοφόπουλος-Τσάμης)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Αναστασίου-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Κάλφα)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Καραμπιτσάκος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Περράκης)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ζάχος-Σαμαράς)

16:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ντάνος-Γερονικολός)

19:0 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Χριστοδούλου-Τσάμης)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Κάλφα-Χατζής)

16:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ (Σπυρόπουλος-Βαρσαμάς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ 

13:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΤΥΡΑ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ (Χριστοδούλου-Τσάμης)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Μαμασούκα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

Σχετικά άρθρα

Ο Παπαδήμας από τον ΓΑΣ Άμφισσας στον Λεύκιππο Ξάνθης! (Β’ Εθνική)

pannikolaou

Φινάλε στο ”Velissarakos Basketball Camp”!

pannikolaou

Έφτασαν 28 οι ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο μητρώο της Γ.Γ.Α. με την είσοδο του Α.Σ. Καρυστίας!

pannikolaou