Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-6/3)

Το πρόγραμμα τους προσεχούς Σαββατοκύριακου παρουσιάζει εξαιρετικό ενδιαφέρον, καθώς εκτός της Α’ Κατηγορίας που οδεύει προς το τέλος της, διεξάγεται και η τελευταία αγωνιστική στο β’ όμιλο της Β’ κατηγορίας με μεγάλο ενδιαφέρον στην ουρά της βαθμολογίας.

Επίσης, το πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες για τη Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, για τη β΄φάση του παιδικού και του εφηβικού πρωταθλήματος, καθώς και τα πρώτα παιχνίδια για το πρωτάθλημα γυναικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα για το διήμερο 5-6 Μαρτίου:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΣΥΛΛΑΣ

15:15 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΙΤΕΑ

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΥΛΙΔΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΔΩΡΙΔΑ

15:00 ΚΛειστό Αμφίκλειας  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 ΚΛειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΜΑΚΑΡΟΣ

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:45 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

16:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΑΤΛΑΣ

18:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καθενών  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΙΣΤΙΑΙΑ

 

Γ’ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αγ.Κωνσταντίνου ΠΗΓΑΣΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

Σχετικά άρθρα

Covid-19: Κατέβηκαν επίπεδο αρκετοί δήμοι στην Εύβοια αλλά και στην Αταλάντη

pannikolaou

Τα κορυφαία buzzer beaters στην ιστορία του ΝΒΑ! (video)

pannikolaou

Επίσημα ο Βαγγέλης Αγγέλου προπονητής της ΑΕΚ! Ανακοινώθηκε και ο Διονύσης Αγγέλου!

pannikolaou