Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-6/3)

Έγιναν πριν από λίγο οι ορισμοί των διαιτητών για τα παιχνίδια σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το προσεχές Σαββατοκύριακο 5-6 Μαρτίου.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Α” ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Χουγιάζος-Παστήρας)

15:15 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΙΤΕΑ (Χαϊνά-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Παντελίδης-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΥΛΙΔΑ (Κοτσιμπός-Τσάμης)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ζάχος-Περράκης)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Μασλατζίδης Ι.)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Παστήρας)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΔΩΡΙΔΑ (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

15:00 ΚΛειστό Αμφίκλειας  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 ΚΛειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ζάχος-Περράκης)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

11:45 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Περράκης)

16:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΑΤΛΑΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Χριστοδούλου-Ζάχος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καθενών  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χατζής-Παστήρας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΙΣΤΙΑΙΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

Γ’ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αγ.Κωνσταντίνου ΠΗΓΑΣΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ζάχος-Περράκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χατζής-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

Σχετικά άρθρα

Με Φάλαρα και Μαυρομάτι έφτασαν 24 τα σωματεία στο αθλητικό μητρώο!

pannikolaou

Νέα NoviLeague με 1,000,000€ στον νικητή & 220,000€ εγγυημένα σε όλους!

pannikolaou

Με τις Κονίστρες έφτασαν 22 τα εγγεγραμμένα σωματεία της ΕΣΚΑΣΕ στο αθλ. μητρώο!

pannikolaou