Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/3)

Τζάμπολ και πάλι στα τοπικά πρωταθλήματα μετά από μια εβδομάδα αργίας, με πολλές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις. Στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ δύο στροφές πριν το τέλος τα πάντα είναι ρευστά στην ουρά, στη Β’ κατηγορία διεξάγεται η τελευταία αγωνιστική στον α’ όμιλο, ενώ πλήρη δράση υπάρχει στη Γ’ κατηγορία καθώς και στη β’ φάση του εφηβικού πρωταθλήματος.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Α” ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΣΥΛΛΑΣ (ΖΑΧΟΣ -ΣΑΜΑΡΑΣ)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ (ΧΑΙΝΑ – ΚΑΛΦΑ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ – ΝΤΑΝΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ – ΤΣΑΜΗΣ)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΕΡΕΤΡΙΑ (ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΑΛΛΑΣ)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ ( ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (ΧΑΤΖΗΣ – ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (ΒΑΡΣΑΜΑΣ – ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚΑΔ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (ΧΑΙΝΑ – ΚΑΛΦΑ)

 

ΜΙΝΙ Β” ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (ΧΑΤΖΗΣ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ – ΧΑΤΖΗΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 0-20 α.α.

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΧΑΙΝΑ – ΤΣΑΛΛΑΣ)

17:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΧΑΙΝΑ – ΤΣΑΛΛΑΣ)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (ΒΑΡΣΑΜΑΣ – ΠΑΣΤΗΡΑΣ)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ (ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΑΜΑΡΑΣ)

16:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΟΥΤΑ (ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ – ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΖΑΧΟΣ – ΠΕΡΡΑΚΗΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (ΚΑΛΦΑ – ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΤΥΡΑ (ΝΤΑΝΟΣ – ΤΣΑΜΗΣ)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ (ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ – ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ)

 

Σχετικά άρθρα

Νίκος Παπούλιας: ”Δείξαμε πως ξέρουμε να αγωνιζόμαστε με καθαρό μυαλό”

pannikolaou

Τέλος στη συνεργασία ΕΣΚΑΣΕ με την εταιρεία Life για το παιχνίδι της Παρασκευής!

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Λοκρός (photo album)

pannikolaou