Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27/3)

Έγινε πριν από λίγο ο ορισμός των διαιτητών για όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που θα διεξαχθούν το διήμερο 26-27 Μαρτίου.

Αναμφίβολα, στο πρόγραμμα ξεχωρίζει η τελευταία αγωνιστική της Α’ Κατηγορίας που θα κρίνει ποια θα είναι η τρίτη ομάδα που θα ακολουθήσει Ερέτρια και Σύλλα στη Β’ Κατηγορία.

Το άλλο μεγάλο γεγονός, είναι αν μη τι άλλο η πρεμιέρα των paly-off ανόδου της Β’ ΕΣΚΑΣΕ με τα δύο ματς της πρώτης αγωνιστικής να γίνονται την Κυριακή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ζάχος-Τσάμης)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΙΤΕΑ (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Λοκρού ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Μασλατζίδης Ι.-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΥΛΙΔΑ (Κοτσιμπός-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ)

16:00 Κλειστό Θήβας Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Κοτσιμπός-Κάλφα)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΔΡΟΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Αναστασίου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ (Σαμαράς-Ευαγγελόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Β” ΕΣΚΑΣΕ PLAY-OFF

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Τσάμης)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ 5ης ΘΕΣΗΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Παντελίδης-Αναστασίου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΙΣΤΙΑΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Παστήρας)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χαϊνά-Χατζής)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Κοτσιμπός-Ευαγγελόπουλος)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντάνος-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

14:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

Σχετικά άρθρα

Ημέρες καραντίνας στον Παρνασσό!

Κώστας Λαγός

Λ. Αυγενάκης: ”Επιστροφή στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα μετά τα Χριστούγεννα”

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com

pannikolaou