Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/3)

Επιτέλους δράση, καθώς μετά την καθιερωμένη αργία το τελευταίο Σαββατοκύριακο της Αποκριάς, τα τοπικά πρωταθλήματα επιστρέφουν με πλήρες πρόγραμμα!

Εκτός από την Α’ ΕΣΚΑΣΕ στην οποία διεξάγεται η πρωτελευταία αγωνιστική, στο πρόγραμμα υπάρχει η τελευταία αγωνιστική της Β’ κατηγορίας στον α’ όμιλο, ενώ έχουμε και την πρεμιέρα στα πρωταθλήματα μίνι!

Αναλυτικά το πρόγραμμα του διημέρου 19-20 Μαρτίου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΣΥΛΛΑΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΕΡΕΤΡΙΑ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΙΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚΑΔ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

 

ΜΙΝΙ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΥΛΙΔΑ

 

ΜΙΝΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

11:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

 

ΜΙΝΙ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ Α’

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΜΙΝΙ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 0-20 α.α.

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

17:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ

16:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΤΥΡΑ

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ

 

ΜΙΝΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Γήπεδο ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΜΙΝΙ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ

11:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Λ. Αυγενάκης: ”Επιστροφή στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα μετά τα Χριστούγεννα”

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com

pannikolaou

Ραντεβού στον παράδεισο! ”Έφυγε” και ο Ντιέγκο Μαραντόνα!

pannikolaou