Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Όλοι οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27/3)

Τελευταίο Σαββατοκύριακο με Α’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά αυτό δεν σημαίνει πως χάνεται το ενδιαφέρον, ίσα-ίσα θα έλεγε κανείς πως τώρα αρχίζουν τα ωραία…

Σε πρώτη φάση αυτό το διήμερο ξεκινούν τα play-off στη Β’ κατηγορία, ενώ στο πρόγραμμα συμπεριλαμβάνεται και η Γ’ κατηγορία με οριακές αναμετρήσεις στους περισσότερους ομίλους.

Πανδαισία και από μίνι μπάσκετ το Σαββατοκύριακο, με το πλήρες πρόγραμμα να έχει ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΙΤΕΑ

18:00 Κλειστό Λοκρού ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΥΛΙΔΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ)

16:00 Κλειστό Θήβας Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΦΑΛΑΡΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΔΡΟΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

19:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAY-OFF

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ[ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ 5ης ΘΕΣΗΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΙΣΤΙΑΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

Γ΄ΕΣΚΑΣΕ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

14:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΜΙΝΙ BASKET 

ΣΑΒΑΒΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

ΜΙΝΙ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

11:00 Γυμνάσιο Στύρων ΣΤΥΡΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

ΜΙΝΙ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

11:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

11:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΜΙΝΙ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

12:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΜΙΝΙ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

11:00 Κλειστό Άμφισσας Α.Α.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ

 

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΥΛΙΔΑ

14:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΜΙΝΙ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΜΙΝΙ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΥΝΟΣ

11:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΜΙΝΙ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Α)-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Β)-ΚΑΔΜΟΣ (Β)

 

 

Σχετικά άρθρα

Λ. Αυγενάκης: ”Δημιουργείται μητρώο προπονητών”

pannikolaou

Με Φάλαρα και Μαυρομάτι έφτασαν 24 τα σωματεία στο αθλητικό μητρώο!

pannikolaou

Νέα NoviLeague με 1,000,000€ στον νικητή & 220,000€ εγγυημένα σε όλους!

pannikolaou