Α’ ΕΣΚΑΣΕ PLAY-OFF: ΛΟΚΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 87-74
Α’ ΕΣΚΑΣΕ PLAY-OFF Προβάδισμα τίτλου! ΛΟΚΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 87-74 Το πρώτο βήμα για την άνοδο στη Γ’ Εθνική έκανε ο Λοκρός που επικράτησε δίκαια του Σχηματαρίου με 87-74 και πλέον με τις νίκες στο 2-1 χρειάζεται μια ακόμα για να στεφθεί πρωταθλητής και να πετύχει ότι δεν κατάφερε πέρυσι. Οι γηπεδούχοι, με … Συνεχίστε να διαβάζετε το Α’ ΕΣΚΑΣΕ PLAY-OFF: ΛΟΚΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 87-74.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί