Γ ΕΘΝΙΚΗ

Μετά την 6η αγωνιστική τα τοπικά ντέρμπι στη Γ’ Εθνική

ΚΛΗΡΩΣΗ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ)

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση της Γ’ Εθνικής στο 2ο όμιλο στον οποίο συμμετέχουν οι τρεις ομάδες της Ένωσης, Κάδμος, Έσπερος και Λοκρός.

Την 1η αγωνιστική, ο Έσπερος Λαμίας θα υποδεχθεί τον Προμηθέα Χαλανδρίου ενώ ο Κάδμος θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Πόλις Καλλιθέας. Ο νεοφώτιστος Λοκρός έχει ρεπό και θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του από τη 2η αγωνιστική αντιμετωπίζοντας εκτός έδρας τον Διαγόρα.

Τα τοπικά ντέρμπι αργούν και συγκεκριμένα την 6η αγωνιστική θα παίξουν Κάδμος-Λοκρός, την 8η αγωνιστική Έσπερος Λαμίας-Λοκρός ενώ την 13η και τελευταία αγωνιστική του πρώτου γύρου θα παίξουν Κάδμος-Έσπερος Λαμίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής στο β’ όμιλο του Νότου:

1η Αγωνιστική – 16/10/16

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  -ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΟΦΗ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΑΔΜΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
Ρεπο:ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ


2η Αγωνιστική – 23/10/16

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ -ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΚΑΔΜΟΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπο: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ


3η Αγωνιστική – 30/10/16

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ -ΚΑΔΜΟΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΠΟΛΙΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπο: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ


4η Αγωνιστική – 06/11/16

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ -ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Α.Ε.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΚΑΔΜΟΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΟΦΗ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

Ρεπο: ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


5η Αγωνιστική – 13/11/16

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΚΑΔΜΟΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΟΦΗ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Ρεπό: ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ


6η Αγωνιστική – 20/11/16

ΚΑΔΜΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

Ρεπο: ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 


7η Αγωνιστική – 27/11/16

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΦΗ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΚΑΔΜΟΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

Ρεπο: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


8η Αγωνιστική – 04/12/16

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΚΑΔΜΟΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Ρεπο: ΟΦΗ


9η Αγωνιστική – 11/12/16

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΟΦΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπο: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ


10η Αγωνιστική – 18/12/16

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΟΦΗ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΔΜΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

Ρεπο: ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ


11η Αγωνιστική – 08/01/17

 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΟΦΗ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

Ρεπο:ΚΑΔΜΟΣ


12η Αγωνιστική – 15/01/17

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ -ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπο: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ


13η Αγωνιστική – 22/01/17

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΟΦΗ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΔΜΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπο: ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.



Σχετικά άρθρα

Θρήνος για το μπάσκετ. Πέθανε ο Ντούσαν Ίβκοβιτς

pannikolaou

Πένθος για τον Αντώνη Γκλιάτη

pannikolaou

Φιλικό Τελεθριακός-Μύκονος στις 26/9 για ενίσχυση των πυρόπληκτων

pannikolaou