Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-25/9)

Έγινε πριν από λίγο στη Θήβα ο ορισμός των διαιτητών για τα πρώτα επίσημα παιχνίδια της ΕΣΚΑΣΕ και που αφορούν τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων και κορασίδων.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει συνολικά 14 παιχνίδια το Σάββατο και άλλα 16 την Κυριακή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του διημέρου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Παστήρας-Αναστασίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Ζάχος-Κόλτσης)

15:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντάνος-Βορρές)

12:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Χουγιάζος-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Ρήγας)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Παστήρας-Αναστασίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ 

16:00 Κλειστό Κύμης Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Τσόκανος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Κάλφα-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ (Κάλφα-Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Σπυρόπουλος-Μανωλοπούλου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Χατζής)

14:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΣΤΥΡΑ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

16:00 Κλειστό Κύμης Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Ευαγγελόπουλος-Περράκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ζάχος-Σαμαράς)

20:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Χουγιάζος-Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΥΛΙΔΑ (Παντελίδης-Αναστασίου)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. (Τσάλλας-Αποστόλου)

13:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Μανωλοπούλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Καραμπιτσάκος-Κατρισιώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Καρβούνης)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Παστήρας)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Παστήρας)

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

Σχετικά άρθρα

Προληπτικά εκτός προπονήσεων λόγω κρουσμάτων δύο τμήματα ακαδημιών του Άρη Αμφίκλειας!

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποιος θα έχει πιο πολλές ασίστ στο τέλος της regular season της Euroleague?

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα τερματίσει πιο ψηλά στη βαθμολογία;

pannikolaou