Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (1-3/10)

Έγινε την Πέμπτη το βράδυ στα γραφεία της Ένωσης ο ορισμός των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων της Ένωσης.

Αυτό, είναι το δεύτερο Σαββατοκύριακο επίσημων αγώνων και το τελευταίο πριν μπει στο πρόγραμμα και το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας.

Αναλυτικά οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες της Ένωσης:

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Χαϊνά-Ρήγας)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

13:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντάνος-Αλεξανδράτος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ 

14:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Χουγιάζος-Τσιριγωτάκης)

17:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Τσάλλας-Παστήρας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζάχος)

14:30 Γήπ. Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Κοτσιμπός-Κιαφγοβάντα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Ντάνος-Πετώνης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

11:00 Γήπ.Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

15:00 Γηπ.Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τσάλλας-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Τσάλλας-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Βαρσαμάς-Παστήρας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Παντελίδης)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Παστήρας)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Μαμασούκα-Ρήγας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ντάνος-Πετώνης)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΩΝ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΛΟΚΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Σπυρόπουλος)

12:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζάχος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Θήβας ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Ρήγας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

13:00 Γήπ.Αλιβερίου  ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

 

 

Σχετικά άρθρα

Είναι ο Μάριο Χεζόνια η μεταγραφή της χρονιάς στην Euroleague? Waverpoll

pannikolaou

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou