Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-9/10)

Ολοκληρώθηκε αργά το βράδυ της Πέμπτης ο ορισμός των διαιτητών για τα τοπικά πρωταθλήματα του διημέρου 7-8 Οκτωβρίου με πολλές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Ασφαλώς όμως, αυτό που ξεχωρίζει είναι η έναρξη της Α’ κατηγορίας που φέτος αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον μετά την ενίσχυση αρκετών ομάδων, σε ένα πρωτάθλημα στο οποίο θα συμμετέχουν για πρώτη φορά τόσοι πολλοί παίκτες με αγωνιστικό παρελθόν σε ομάδες Εθνικων κατηγορίων!

Αναλυτικά οι διαιτητές σε όλες τις αναμετρήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΩΛΟΣ  (Ντάνος-Τσάμης)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ 

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χουγιάζος-Μαμασούκα)

12:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παστήρας-Αρτσίτας)

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ (Ντάνος-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Κιαφγοβάντα-Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Λερογιάννης-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Καρβούνης-Τσιριγωτάκης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Χατζής)

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Κάλφα-Αρτσίτας)

16:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΕΡΕΤΡΙΑ-ΔΡΟΣΙΑ (Παντελίδης-Μανωλοπούλου)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Πετσεπές)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Πετσεπές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Καραμπιτσάκος-Τσιριγωτάκης)

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χουγιάζος-Τσάμης)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Καραμπιτσάκος-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Μαμασούκα-Παστήρας)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Μαμασούκα-Παστήρας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κοτσιμπός-Κόλτσης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Αρτσίτας)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

 

Σχετικά άρθρα

Εκλογές Ομοσπονδιών: Ο τρόπος διεξαγωγής τους με την ψηφιακή κάλπη ”Ζευς”

pannikolaou

Μέχρι 26/2 οι δηλώσεις συμμετοχής αντιπροσώπων των σωματείων για τις εκλογές της ΕΟΚ

pannikolaou

Μπορούν να κάνουν την επανεκκίνηση οι Β’, Γ’ Εθνική και τα τοπικά πρωταθλήματα; Waverpoll

pannikolaou