Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-16/10)

Ολοκληρώθηκαν το βράδυ της Παρασκευής οι ορισμοί διαιτησίας για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ του επόμενου τριημέρου, με πλήρη αγωνιστική δράση για πρώτη φορά φέτος, καθώς στη…μάχη μπαίνει και η Β’ κατηγορία και στους δύο ομίλους.

Για το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας το Σάββατο θα διεξαχθεί η 2η αγωνιστική. Στο ντέρμπι της Χαλκίδας ανάμεσα σε ΑΓΕΧ και Παναγίτσα ορίστηκαν οι Κάλφα και Σοφόπουλος.

Αναλυτικά οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Τσάλλας-Σπυρόπουλος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ 

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χουγιάζος-Μαμασούκα)

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Ντάνος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Σπυρόπουλος-Αναστασίου)

19:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Αναστασίου)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Τσάλλας-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

20:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντάνος-Βιορές)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Αρτσίτας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Χατζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Γερονικολός-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Βαρσαμάς-Αναστασίου)

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Χατζής-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Χαϊνά-Αρτσίτας)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Γερονικολός-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Ζάχος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Αναστασίου)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ (Κάλφα-Καλαπόδης)

Σχετικά άρθρα

Είναι ο Μάριο Χεζόνια η μεταγραφή της χρονιάς στην Euroleague? Waverpoll

pannikolaou

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou