Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-23/10)

Έγιναν γνωστοί πριν από λίγο οι διαιτητές του διημέρου 22-23 Οκτωβρίου για τα τοπικά πρωταθλήματα, σε ένα Σαββατοκύριακο γεμάτο δράση στις περισσότερες κατηγορίες.

Εκτός από την Α’ κατηγορία, συνεχίζεται κανονικά το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας στο β’ όμιλο, όπως και τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων και κορασίδων.

Συνολικά, έχουν προγραμματιστεί να διεξαχθούν 33 αναμετρήσεις, 16 το Σάββατο και 17 την Κυριακή με το πρόγραμμα και τους διαιτητές που ορίστηκαν να έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α” ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ  (Ντάνος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χουγιάζος-Τσάμης)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κάλφα-Χατζής)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΩΛΟΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΥΝΟΣ (Ζάχος-Πετσεπές)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κάλφα-Χατζής)

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Σαμαράς-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

14:15 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ζάχος-Πετσεπές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

17:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Αρτσίτας-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Χριστοδούλου-Τσιριγωτάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τσάλλας-Χατζής)

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Χαϊνά-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κάλφα-Κατρισιώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Παντελίδης-Τσάμης)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Γερονικολός-Τσοκάνος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Κιαφγοβάντα)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Κατρισιώσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Γερονικολός-Βιορές)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Καρβούνης)

19:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Χριστοδούλου)

Σχετικά άρθρα

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou

Σαν σήμερα…6 Φεβρουαρίου

pannikolaou