Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-30/10)

Ορίστηκαν πριν από λίγο οι διαιτητές στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει αγώνες για την Α’ κατηγορία, τη Β’ (α’ όμιλος) αλλά και τα πρωταθλήματα υποδομής (παίδων, εφήβων, νεανίδων).

Στο μεγάλο ντέρμπι της Α’ ΕΣΚΑΣΕ ανάμεσα σε Παναγίτσα και Ερμή Σχηματαρίου ορίστηκαν οι Χουγιάζος και Ντάνος.

Αναλυτικά οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χαϊνά-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χουγιάζος-Ντάνος)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης Ι.)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης Ι.)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Κιαφγοβάντα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Καρβούνης-Τσιργωτάκης)

13:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Καρβούνης-Τσιργωτάκης)

14:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Αποστόλου-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Χαϊνά-Μαμασούκα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Παντελίδης-Χαϊνά)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Παντελίδης-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Χριστοδούλου-Βιορές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Καραμπιτσάκος-Κατρισιώσης)

18:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΟΥΤΑ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γερονικολός-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Λερογιάννης-Χουσιάδας)

Σχετικά άρθρα

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou

Σαν σήμερα…6 Φεβρουαρίου

pannikolaou