Over play Uncategorized

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-9/10)

Με την είσοδο και της Α΄ ΕΣΚΑΣΕ συνεχίζονται αυτό το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ένωσης, με πολλές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες.

Το πρόγραμμα του Σαββάτου περιλαμβάνει αγώνες για τα πρωταθλήματα ανδρών και παίδων ενώ της Κυριακής για τις διοργανώσεις εφήβων και νεανίδων και ένα ματς ακόμα των παίδων

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΩΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

12:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

16:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΕΡΕΤΡΙΑ-ΔΡΟΣΙΑ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

 

Σχετικά άρθρα

Waverpoll.com: Είναι αναγκαία η απόκτηση ενός PG για τον Παναθηναϊκό;

pannikolaou

Waverpoll.com: Επόμενη ομάδα Mike James

pannikolaou

Επιστροφή Μαρίνη στο Μαυρομάτι!

pannikolaou